Hoppa till innehållet

Vi finns i Norrbotten men säljer och levererar till hela Sverige och Finland.

Huvudkontor, produktion och fabriksbutik: Energivägen 3, 952 31 Kalix.

För alla beställningar ta kontakt med någon av oss direkt nedanför! 

Emma Gabrielsson

VD/CEO

Teija Aho

Samarbete och forskningsansvarig
076 375 80 32
teija@guldhaven.se
Samarbete och forskningsansvarig

Kent Karlsson

Ägare och Fiskare
kent@guldhaven.se
Ägare och Fiskare

Arnold Bodlund

Ägare och Fiskare
arnold@guldhaven.se
Ägare och Fiskare

Mattias Mukka

Försäljningschef

Sofia Lindbäck (föräldraledig)

Försäljningschef
0730813094
sofia@guldhaven.se
Försäljningschef

Andreas Karlsson

Produktionsansvarig & Teknikchef
073 021 0018
andreas@guldhaven.se
Produktionsansvarig & Teknikchef

Daniel Östman (föräldraledig)

Strategi och utvecklingschef
070 263 64 02
daniel@guldhaven.se
Strategi och utvecklingschef

Marina Lund

Ekonomiansvarig

Linda Roos

Adminstration/Master Data
073 8671818
linda.roos@guldhaven.se
Adminstration/Master Data

Martin Marrero

Driftansvarig Fiskcentrum
070 314 05 98
Driftansvarig Fiskcentrum

Chindarat Lundmark

Produktionstekniker
070 828 7327
Produktionstekniker
KONTAKTA OSS
By Formsmedjan. Powered by Yago