Kontakta oss

Vi finns i Norrbotten men säljer och levererar till hela Sverige och Finland.

Postadress: Box 43, 952 21 Kalix.

Huvudkontor, produktion och fabriksbutik: Energivägen 3, 952 31 Kalix.

 

För alla beställningar till privatpersoner: Tel 073-059 07 78

 

Vår personal:

Teija Aho
Teija Aho
VD / Internationella kontakter och försäljning / Pressansvarig / Fiskare
Tel 076-375 80 32
E-post teija@guldhaven.se

Kent Karlsson
Kent Karlsson
Ägare / Styrelseordförande / Fiskare

E-post kent@guldhaven.se

Arnold Bodlund
Arnold Bodlund
Ägare / Fiskare / Materialförvaltare
Tel 070-253 44 02
E-post arnold@guldhaven.se

Sofia Åström
Sofia Åström
Försäljningschef
Tel 073-081 30 94
E-post sofia@guldhaven.se


Linda Nyberg
Produktionsledare
Tel 070-634 26 56
E-post linda@guldhaven.se

Jonas Berglund
Jonas Berglund
Fiskare / Fiskproduktion
Tel 070-667 06 71
E-post jonas.berglund@guldhaven.se

Sofia Åström
Daniel Östman
Produktionschef/Kvalitetsansvarig
Tel 070-263 64 02
E-post daniel@guldhaven.se


Ammy Cindarat
Produktionstekniker
Tel 073-837 78 50
E-post

Marina Lundh
Ekonomiansvarig
Tel 073-054 51 95
E-post marina@guldhaven.se

 

personal_jonas
Jonas Bodlund
Fiskare
Tel 073-083 86 79.
E-post jonas@guldhaven.se


Martin Marrero
Driftansvarig Fiskcentrum
Tel 070-314 05 98
E-post

Är du fiskare och vill leverera fisk?

Varuleveranser till Energivägen 3: Ring Linda Nyberg för instruktioner. Tel 070-634 26 56

 

Vill du jobba hos oss?

Under löjfiskesäsongen behöver vi extra personal. Om du är intresserad av att säsongsjobba hos oss, kontakta Linda Nyberg.

 

 

Guldhaven Pelagiska

Guldhaven