Kontakta oss

Vi finns i Norrbotten men säljer och levererar till hela Sverige och Finland.

Postadress: Box 43, 952 21 Kalix.

Huvudkontoret och produktion: Energivägen 3, 952 31 Kalix.

Produktionen i Pålänge: Stenbäckvägen 49, 952 04 Påläng.

Teija Aho
Teija Aho
VD / Internationella kontakter och försäljning / Pressansvarig
Tel 076-375 80 32.
E-post teija@guldhaven.se

Kent Karlsson
Kent Karlsson
Ägare / Styrelseordförande / Fiskare
Tel 073-812 16 95
E-post kent@guldhaven.se

Arnold Bodlund
Arnold Bodlund
Ägare / Fiskare / Materialförvaltare
Tel 070-253 44 02
E-post arnold@guldhaven.se

Anton Wallin
Anton Wallin
Försäljningschef / kvalitetsansvarig
Tel 073-027 93 97
E-post anton@guldhaven.se

Jonas Berglund
Jonas Berglund
Produktionsledare
Tel 070-667 06 71
E-post jonas.berglund@guldhaven.se

Marina Lundh
Ekonomiassistent
Tel 073-054 51 95
E-post marina@guldhaven.se

personal_andreas
Andreas Karlsson
Fiskare / Fiskproduktion
Tel 073-021 00 18.
E-post andreas@guldhaven.se

personal_jonas
Jonas Bodlund
Fiskare
Tel 073-083 86 79.
E-post jonas@guldhaven.se

 

Är du fiskare och vill leverera fisk?

Varuleveranser till Energivägen 3: Ring Jonas Berglund för instruktioner. Tel 070-667 06 71

 

Vill du jobba hos oss?

Under löjfiskesäsongen behöver vi extra personal. Om du är intresserad av att säsongsjobba hos oss, kontakta Jonas Berglund.

 

Vill du kontakta oss?

Skriv till marina@guldhaven.se

 

Guldhaven Pelagiska

Guldhaven