Yhteystiedot

Tuotantomme sijaitsee Norrbottenissa, mutta toimitamme tuotteita kaikkialle Ruotsiin ja Suomeen

Postitusosoite: Box 43, 952 21 Kalix, Sweden.

Pääkonttori ja tuotanto: Energivägen 3, 952 31 Kalix.

Tuotanto Pålängessä: Stenbäckvägen 49, 952 04 Påläng.

Teija Aho
Teija Aho
TJ / Kansainväliset kontaktit ja myynti / Media
Puh +46 (0)76-375 80 32
S-posti teija@guldhaven.se

Kent Karlsson
Kent Karlsson
Omistaja / Hallituksen pj / Kalastaja
Puh +46 (0)73-812 16 95
S-posti kent@guldhaven.se

Arnold Bodlund
Arnold Bodlund
Omistaja / Kalastaja
Puh +46 (0)70-253 44 02
S-posti arnold@guldhaven.se

Anton Wallin
Anton Wallin
Myyntipäällikkö / Laadunvalvoja
Puh +46 (0)73-027 93 97
S-posti anton@guldhaven.se


Linda Nyberg
Tuotantopäällikkö
Puh +46 (0)70-634 26 56
S-posti linda@guldhaven.se

Jonas Berglund
Jonas Berglund
Kalastaja / Tuotanto
Puh +46 (0)70-667 06 71
S-posti jonas.berglund@guldhaven.se


Martin Marrero
Tuotantopäällikkö Fiskcentrum
Puh +46 (0)70-314 05 98
S-posti


Ammy Cindarat
Tuotantoteknikko
Puh +46 (0)73-837 78 50
S-posti


Jonny Lindberg
Tj Fiskcentrum
Puh +46 (0)70-318 60 88
S-posti

 

Marina Lundh
Talouspäällikkö
Puh +46 (0)73-054 51 95
S-posti marina@guldhaven.se

personal_jonas
Jonas Bodlund
Kalastaja
Puh +46 (0)73-083 86 79.
S-posti jonas@guldhaven.se

 

Oletko kalastaja ja haluat toimittaa meille kalaa?

Kalan toimitukset osoitteeseen Energivägen 3: Ota yhteyttä Linda Nybergiin ennen toimitusta. Puh +46 (0)70-634 26 56

 

Haluatko meille töihin?

Muikkusesongin aikaan syksyllä tarvitsemme lisää työvoimaa. Jos olet kiinnostunut sesonkityöstä meillä, ota yhteyttä Linda Nybergiin.

 

Ota yhteyttä!

Lähetä sähköpostia marina@guldhaven.se

 

Guldhaven Pelagiska

Guldhaven